آبگرم قینرجه دیدنی های توریستی سرعین

آبگرم قینرجه دیدنی های توریستی سرعین

آبگرم قینرجه در ۲۲ کیلومتری جنوب غربی شهرستان مشگین شهر واقع شده.
چشمه اسیدی قینرجه از نوع کلرو سدیک با دمای ۸۲ درجه و دبی ۹ لیتر در ثانیه ، بعنوان داغترین چشمه آبگرم ایران دارای اهمیت زیادی است. این مجتمع آب درمانی به فاصله ۵۰۰ متر از محل خروج آب در دو بخش زنانه و مردانه و هرکدام مجهز به استخر عمومی ، استخر کودک ، استخر آب سرد ، جکوزی ، سونای خشک ، سونای بخار ،رستوران عمومی ، کافه سنتی ، نمازخانه و سوئیته.

قینرجه روستایی است در شمال غربی شهرستان تکاب.

معروفیت این روستا یکی بعلت داشتن آبگرم طبیعی و همچنین آبشار موجود در این روستا معروف به آبشار قینرجه است.روستای قینرجه در شمالی ترین نقطه شهرستان تکاب واقع شده و آخرین روستای این شهرستان محسوب می شود. زبان اهالی قینرجه زبان ترکی آذربایجانی و پیرو مذهب تشیع هستند . زنان روستای قینرجه از لباس های سنتی آذربایجانی که شامل یایلیق(روسری) ، جیلقا ، باشماق(کفش) ، کؤینک(پیراهن) و…استفاده می کنند. این روستا در دامنه کوه های بلند و در منطقه ای سردسیر و کوهستانی واقع شده است.

هتل پدرام هتل چهار ستاره سرعین این افتخار را دارد که در سال ۱۳۹۴ و ۱۳۹۵ با ارائه خدمات گردشگری و تور گردانی به عنوان بهترین هتل و لوکس ترین هتل سرعین و تمیزترین هتل سرعین با استفاده از مجرب ترین تور لیدرها و اتوبوس های VIP تمامی نقاط بکر و مفرح استان اردبیل را با شرکت های منطقه حوزه خلیج فارس و سازمان های دولتی در کارنامه خود به نحو احسنت ثبت کرده است که در این میان ده ها سفر به جاذبه های توریستی سرعین داشته. برای رزرو هتل در سرعین به صفحه تماس با ما مراجعه بفرمایید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

در صورت تمایل برای پیوستن به این گفتگو
نظر دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هتل چهار ستاره پدرام

با ۴۶ واحد مجهز و مجلل به عنوان

بهترین هتل سرعین

، لوکس ترین هتل سرعین و تمیز ترین هتل سرعین اردبیل آماده میزبانی و پذیرایی از شما گردشگران عزیز میباشد. برای اطلاعات بیشتر و یا

رزرو هتل

و یا اقامت در سرعین اردبیل به صفحه

تماس با ما

مراجعه بفرمایید. همچنین میتوانید از خدمات گردشگری و

جاذبه های توریستی سرعین

هتل پدرام در مدت اقامت خود استفاده کنید.