طبیعت بکر دربند هیر در استان اردبیل

طبیعت بکر دربند هیر در استان اردبیل

طبیعت بکر دربند هیر در استان اردبیل بهشتی پنهان !!! خیلی از مردم ٬سرعین و اردبیل را به خاطر وجود چشمه های آبگرم می شناسند اما همانطور که در مقالاتی ذکر کردیم وجود پل معلق مشگین شهر به عنوان طویل ترین پل خاورمیانه یا دریاچه نئور اردبیل و یا آبشارهای متعدد در استان اردبیل باعث شده است که این استان محل جذب گردشگران زیادی باشد.

حال می خواهیم یکی دیگر از مکانهای دیدنی در دل طبیعت را به شما معرفی کنیم. دربند هیر جز جاهای بکر شهر هیر از شهرستان اردبیل می باشد که توانسته است گردشگران زیادی را به آنجا بیاورد.

هیر نام یک دهستان در بخش هیر از شهرستان اردبیل می باشد که جمعیت آن برطبق آمار سرشماری سال 85 نزدیک 8548 نفر می باشد. مردم روستای هیر بیشتر به شغل زنبور داری مشغول هستند به طوری که مرغوب ترین عسل را تولید می کند.

وجود درختان زیاد میوه و همچنین جنگلها در روستای هیر باعث داشتن یک سفر عالی به این منطقه می باشد. نا گفته نماند که میوه های سیب، آلبالو، گیلاس جز میوه های معروف هیر می باشد.

شهر هیر در قسمت جنوب شهرستان اردبیل قرار دارد. حتما در کنار رفتن به طبیعت بکر دربند هیر فراموش نکنید که برای اقامت می توانید به هتل پدرام بروید و سپس مناطق دیدنی شهرستان های اردبیل، سرعین چون دریاچه سبلان، آب گرم گاومیش و… را بروید و از سفر کردن به استان اردبیل لذت ببرید.

در ادامه تصاویری کمیاب از طبیعت بکر دربند هیر منتشر میکنیم تا به معنای واقعی با این بهشت پنهان آشنا شوید و برای سفر به این منطقه روزشماری کنید …

طبیعت بکر دربند هیر در استان اردبیل

 

 

با تشکر / هتل پدرام – مرکز رزرو هتل در سرعین 

0 پاسخ

پاسخ دهید

می خواهید به بحث بپیوندید؟
برای مشارکت راحت باشید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *