معرفی جاذبه های توریستی سرعین

معرفی جاذبه های توریستی سرعین

معرفی جاذبه های توریستی سرعین

در بین تمام بخش‌های پر ازدحام شمال، رویایی‌ترین جاده جنگلی ایران در نزدیکی شهرستان سرعین مورد توجه افراد زیادی قرار نگرفته و همین باعث شده است تا جاذبه های توریستی سرعین و این مسیر همچنان رویایی باقی بماند.
ســرعـين در فـرهنگ لغت فـارسي به مـعـني سرچشمه مي باشد. در ادوار گذشته از اين منطقه به نام هاي ساري قيه، سارقين، سرائين و سرقين ياد مي شده است.
متوسط حداكثر درجه حرارت هوا 25 درجه سانتي گراد و حداقل متوسط ‌دماي آن 7/8- درجه سانتيگراد مي باشد. ميزان بارندگي ساليانه حدود 520 ميليمتر مي باشد. نظام حمل و نقل سرعين تابعي از سفرهاي گردشگري مي باشد و مهمترين واسطه حمل و نقل، جاده اي مي باشد. شهر سرعين داراي مهمترين منبع اقتصادي منطقه مي باشد كه جاذبه هاي گردشگري اين شهر مي باشد.
جاذبه های توریستی سرعين آب هاي گرم اين شهر و طبيعت زيباي سبلان مي باشد كه عامل اصلي در جذب توريست مي باشد .
از لحاظ كشاورزي محصولات بعمل آمده در منطقه سرعين اعم از ميوه جات (سيب، گلابي، آلوچه، آلوچه وحشي، گيلاس، زردآلو و گردو) و حبوبات و غله (سيب زميني، گندم، جو، عدس، لوبيا، شلغم وغيره) است و بيشتر به مصرف مردم شهر و روستاهاي منطقه مي رسد.

جاذبه های گردشگری سرعین

جاذبه های توریستی سرعین ، دیدنی های سرعین جاذبه های طبیعی سرعین جاذبه های تاریخی سرعین

در فهرست زیر جاذبه های طبیعی و تاریخی شهر سرعین که تا کنون در سایت هتل چهار ستاره پدرام قرار گرفته است لیست شده است :

این تنها چند جاذبه از سری جاذبه های توریستی سرعین و یا در نزدیکی شهر سرعین بود که برای شما نام بردیم .

هتل پدرام هتل چهار ستاره سرعین این افتخار را دارد که در سال ۱۳۹۴ و ۱۳۹۵ با ارائه خدمات گردشگری و تور گردانی به عنوان بهترین هتل و لوکس ترین هتل سرعین و تمیزترین هتل سرعین با استفاده از مجرب ترین تور لیدرها و اتوبوس های VIP تمامی نقاط بکر و مفرح استان اردبیل را با شرکت های منطقه حوزه خلیج فارس و سازمان های دولتی در کارنامه خود به نحو احسنت ثبت کرده است که در این میان ده ها سفر به جاذبه های توریستی سرعین داشته. برای رزرو هتل در سرعین به صفحه تماس با ما مراجعه بفرمایید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

در صورت تمایل برای پیوستن به این گفتگو
نظر دهید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هتل چهار ستاره پدرام

با ۴۶ واحد مجهز و مجلل به عنوان

بهترین هتل سرعین

، لوکس ترین هتل سرعین و تمیز ترین هتل سرعین اردبیل آماده میزبانی و پذیرایی از شما گردشگران عزیز میباشد. برای اطلاعات بیشتر و یا

رزرو هتل

و یا اقامت در سرعین اردبیل به صفحه

تماس با ما

مراجعه بفرمایید. همچنین میتوانید از خدمات گردشگری و

جاذبه های توریستی سرعین

هتل پدرام در مدت اقامت خود استفاده کنید.

رزرو هتل در سرعین