آبگرم سبلان

آبگرم سبلان

آبگرم سبلان

آبگرم سبلان مجتمع آبدرمانی ! سرعین را می توان شهر آبگرم نامید. چندین مجتمع آبگرم در این شهر قرار دارند که همه ساله بسیاری از هموطنان عزیز را برای استفاده از خواص درمانی این موهبت های الهی به این شهرستان زیبای استان اردبیل می کشانند.

آبگرم سبلان یکی از بهترین و معروف ترین مجتمع های آب گرم و اب درمانی در شهرستان سرعین و استان اردبیل می باشد. فراتر از این ها مجتمع آب درمانی سبلان، در کشور و حتی خاور میانه نیز به عنوان بزرگ ترین مجتمع آب درمانی شناخته می شود .

می توان با اتخاذ تدابیری صحیح این مجتمع و کلا آبگرم سرعین را بیشتر به مردم حداقل کشورهای اطراف شناساند تا توریست بیشتری برای استفاده از این امکان طبیعی کشورمان وارد ایران عزیز گردد.

مجتمع آب گرم سبلان در مساحت زیر بنای بیش از 7 هزار متر مربع و در 2 طبقه بنا شده است و بهره برداری از آن از سال 1374 هجری شمسی صورت گرفته و ادامه دارد .

این مجتمع سه استخر اصلی سرپوشیده دارد که دو استخر عمومی آن برای بانوان و یک استخر آن برای مردان در نظر گرفته شده است. چهار واحد سونای خشک عمومی و دو واحد سونای بخار عمومی نیز در نظر گرفته شده است.

حوضچه های آب سرد متعدد و دوش های آب سرد و آب گرم نیز به تعداد مکفی در مجموعه پیش بینی شده اند. همچنین در مجتمع بزرگ آب درمانی سبلان در شهرستان سرعین امکانات و استخر های متعددی برای میهمانان و مسافران عزیز در نظر گرفته شده است که مورد استفاده قرار می گیرد.

تعداد زیادی حوضچه های جکوزی، سونای خشک و سونای بخار، دوش های متعدد که از آب گرم چشمه تغذیه می شوند، همچنین دوش ها و وان های انفرادی به همراه خدمات پزشکی مطلوب و مجزا برای بانوان و آقایان از دیگر امکانات ویژه در نظر گرفته شده در این مجتمع آب درمانی می باشد.

آبگرم سبلان

بخش فیزیوتراپی این مجموعه با امکانات ویژه برای پذیزایی از هموطنان گرامی آماده ارائه خدمات می باشد. پارکینگ اختصاصی برای قرار گرفتن خودروهای مسافران، بوفه و رستوران و نیز سالتهای انتظار نیز دیگر امکاناتی است که برای هموطنان عزیزی که به این مجتمع در شهر سرعین سفر می کنند پیش بینی شده است.

قبل از سفر به سرعین و این مجتموع آبگرم بهتر است هتلی مناسب رزرو کنید تا دغدغه ی اسکان نداشته باشید …

 

با تشکر / هتل پدرام – رزرو هتل سرعین 

0 پاسخ

پاسخ دهید

می خواهید به بحث بپیوندید؟
برای مشارکت راحت باشید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *