پل معلق مشگین شهر طویل ترین پل خاورمیانه

پل معلق مشگین شهر طویل ترین پل خاورمیانه

پل معلق مشگین شهر طویل ترین پل خاورمیانه

پل معلق مشگین شهر طویل ترین پل خاورمیانه را بیشتر بشناسید. شهر مشگین شهر یکی از شهرهای زیبا استان اردبیل است که آب و هوای آن و جاهای بکر و دیدنی آن باعث جذب گردشگران زیادی به آنجا می شود در مقاله قبل پارک جنگلی مشگین شهر را برای شما توضیح دادیم اما می خواهیم در این مقاله یکی دیگر از جاذبه های گردشگری شهر مشگین شهر را بگوییم. پل معلق مشگین شهر که به عرض 2 متر و طول 365 متر وجود دارد. این پل معلق را به نام طویل ترین پل خاورمیانه می شناسند که توسط مهندسین داخلی ساخته شده است.

ارتفاع پل معلق مشگین شهر

این پل بخشی از مجموعه گردشگری خیاو تا گردویلی اردبیل است و ارتفاع آن ان 80 متر می باشد. اما این پل معلق از یک طرف روی رودخانه خیاوچایی و از طرف دیگر روی پارک جنگلی مشگین شهر قرار دارد. شما می توانید در آن طرف پل مجموعه های تفریحی، شهر بازی و بالن سواری و.. را مشاهده کنید.

ساخت و ساز پل مشگین شهر از چیست

این پل از مواد پلیمری و کامپوزیتی طرح چوب ساخته شده است و طرح کابل آن نزدیک بیست متر می باشد و جالب ترین قسمت پل که توسط مهندسین داخلی ساخته شده است کف شیشه ای آن است که در  مرکز پل قرار دارد.

و شما به خوبی می توانید زیر پای خود را مشاهده کنید. مقاومت این پل مطابق با استانداردهای بین المللی است به طوری که در روزهای تعطیل حتی نزدیک به 3 هزار نفر از روی پل عبور می کند. تنها باید در این پل از پریدن و دویدن جلوگیری شود.

بهترین فصل سفر

همه روزه میتوانید از این جاذبه ی گردشگری دیدن کنید اما بهار و تابستان فصل های مناسبی هستند . پاییز و زمستان به خاطر کوهستانی بودن منطقه کمی ازار دهنده است و از لذت گردشگری می کاهد.

راه دسترسی

استان اردبیل، شهر مشگین شهر، جاده موئیل، خیابان سعدی، پشت بیمارستان ولیعصر(عج)، منطقه نمونه گردشگری نور سبلان

 

چند تصویر ناب و زیبا از این پل معلق …

پل معلق مشگین شهر طویل ترین پل خاورمیانه

پل معلق مشگین شهر طویل ترین پل خاورمیانه

 

با تشکر

مدیریت هتل پدرام – مرکز رزرو هتل سرعین

0 پاسخ

پاسخ دهید

می خواهید به بحث بپیوندید؟
برای مشارکت راحت باشید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *