تور ارزان

چطوری تور ارزان پیدا کنیم

مسافرت رفتن و تفریح همیشه یکی از بهترین اتفاقات زندگی همه افراد است مخصوصا اگر بتوانیم مسافرتی عالی اما ارزان را تجربه کنیم.

اما اینکه چطور و در چه زمان هایی می شود بهترین و ارزان ترین تور مسافرتی را انتخاب کرد؟

هتل پدرام با معرفی چند روش شما را در یافتن تور ارزان و مناسب گه در آن هم تفریح خوبی داشته باشید و هو اوقات خوش را سپری کنید، معرفی می کند.

معرفی انواع تور

قبل از همه ابتدا به معرفی انواع تور و تعریف کلی ار تور می پردازیم که در کل بدانیم تور ارزان و در کل یک تور مسافرتی خوب باید دارای چه ویژگی هایی باشد.

اگر قبل از توضیح معرفی تور را فقط نام ببریم باید آن را بصورت عبارت زیر بیان کنیم.

  • تور داخلی
  • تور خارجی
  • تور چارتر
  • تور عادی

تور داخلی

همانطور که از نام عنوان پیداست اگر شما برای مسافرت به داخل ایران سفر کنید و یکی از نقاط زیبا کشور را مقصد سفر خود بدانید یعنی شما یک تور داخلی برای تفریح و سفر انتخاب کرید، اما برای داشتن تور ارزان داخلی و اینکه بتوانید به بهترین مناطق ایران مانند منطق غرب کشور از جمله ارد بیل و شهر معروف سرعین کا جاذبه های سرعین خو یک تور چندین روزه را می طلبید و تمامی نقاط دیگر ایران که هر کدام زیبایی خاص خود را دارد و سفر به این مناطق  همیشه به مسافران عزیز توصیه می شود، با قیمت مناسب سفر کنید نکته ایی است که در ادامه توضیح خواهیم داد.

 معرفی جاذبه های توریستی ادربیل

آبشار آق بلاغ ، جاذبه توریستی اردبیل 

تور خارجی

خوشبختانه یا متاسفانه هم وطنان عزیز بیشتر در سال های اخیر به تور های خارجی کشش بیشتری پیدا کردند.

ولی غافل از اینکه  اگر ایران گردی  انتخاب کنبد شاید اصلا وقتی برای تور های خارجی نماند و بسیار واضح است که اگر بخواهید بک تور ارزان را تجربه کنید، انتحاب  تور های داخلی  برای شما مقرون به صرفه تر خواهد بود. شاید برخی در جواب این ایده انتخاب تور داخلی مخالفت کنند و با علت وجود امکانات بیشتر از تور های خارجی حمایت کنند. اما  گذشتن از طبیعت ایران و طبیعت گردی ایران در مورد تفریح و سفر شاید انتخاب اشتباهی باشد، پس حتما انتخاب تور ایران گردی را در برنامه سفر های خود داشته باشید و با انتخاب تور ارزان داخلی می توانید یک دوره سفر عالی تجربه کنید.

یکی از تورهای ارزان که می توانید انتخاب کنید تور و مسافرت به مناطق غرب کشور مانند اردبیل، سرعین و تبریز و …. می باشد.

تور چاتر

بهترین انتخاب تور ارزان انتخاب چارتر است، تور چارتر اساسا به بلیط های لحظه آخری گفته می شود که آژانس های مسافرتی ارایه می دهند و ظرفیت این نوع  تور ها به دلیل آنکه در لحظه آخر اعلام می شوند بسیارکم است، بنابراین اگر منتظر اعلام تور چارتری هستید به محض پیدا کردن تورچارتر مورد نظرتان بدون دست دست کردن فقط فکر خرید را در سر داشته باشید. قیمت پایین و ارزان و ظرفیت  کم این نوع تور وقت کافی به شما در انتخاب را نمی دهد.

تور عادی

آژانس های مسافرتی برای اعلام تور عادی زمان بیشتری بر خلاف تور چارتری برای اعلام صرف می کنند و معمولا حداقل یک ماه قبل از اجرا تور آن  را اعلام و برای آن تبلیغات انجام می دهند. برای پیدا کردن تور ارزان در دسته تور های عادی چه داخلی و چه خارجی می توانید با گشت و گذار در اینترنت به قیمت مطلوب و مورد نظر خود برسید. از موارد انتخاب تور های عادی داخلی می توانید به سفر  و تور های اردبیل و مناطق زیبا و دیدنی سرعین فکر کنید.

 معرفی جاذبه های ادربیل

سنگ نبشته ساسانی مشگین شهر 

تور ارزان

 

 

در چه فصل هایی تور ارزان بیشتر وجود دارد؟

در انتخاب تور مسافرتی و پیدا کردن تور ارزان دو اصطلاح مناسب با دو فصل تعداد سفر بالا و تعداد سفر کم وجود دارد.

  • های سیزن(High Season)
  • لو سیزن (Low-Season)

های سیزن(High Season)

در این فصل گردشگری معمولا تقاضا بریا مسافرت و گشت و گذار بیشتر است به همین علت پیدا کردن تور ارزان قیمت یا تور های مورد نظر خیلی سخت است و از جمله مشکلات این  تورها این است که اگر موفق به سفر با آنها شوید چون در فصل تقاضا حتما ازدحام و شلوغی زیادی را تجربه خواهید کرد و الیته در کنار این مشکل استفاده از بازار های فصلی و ارایه خدمات فصلی مناسب آن دوره از مزایا این دوره برای تور حساب می شود.

لو سیزن (Low-Season)   

بر خلاف تور بالا این نوع تور در زمانی است تقاضا برای مسافرت و گشت و گذار بسیار پایین است . علت آن هم می تواند نبود موقعیت مناسب آب و هوایی و یا  دوران امتحانات و امثالهم باشد. در این فصل شما می توانید بهترین انتخاب برای داشتن یک تور ارزان را داشته باشید و حتی در این فصل آژانس های مسافرتی خدمات بیشتری نیز برای مسافران خود ایجاد می کنند. اما دیگر شاهد بازارهای فصلی و ارایه خدمات فصلی در دورانی که مسافرانی بیشتری دارد نخواهید بود از طرفی یکی از ویژگی خوب سفر در این فصل این است که به دلیل خلوت بودن و نبود ازدحام شما می توانید عکس های زیباتری تهیه کنید.

 🚩 رزرو هتل در سرعین اردبیل 

 

تور ارزان

با چه روش هایی سریع از تور ارزان باخبر شویم؟

اما چطور از تور ارزان و چارتری باخبر شوید؟ این سوال مهمی بود که از اول قرار بود به آن پاسخ دهیم.

سه روش که دسترسی به آن ها نیز برای اطلاع از آخرین اخبار تور ها ممکن است معرفی می کنیم.

  • شبکه های اجتماعی
  • گشتن در اینترنت و سایت های معروف
  • پیگیری در شیپور و دیوار

شبکه اجتماعی

سرگرم بودن در شبکه اجتماعی و پیگیری انواع پیج ها کاری است که ما هر روزه انجام میدهیم. پس بهتر است این گشت و گذار در شبکه اجتماعی را هدفمند انجام دهیم یعنی اگر هدف ما پیدا کردن تور ارزان است خب پس باید چندین پیج تور مسافرتی را پیدا و حتمابررسی کنیم. چرا بررسی لازم است ؟ برای اطمینان از صحت و نوع کارکرد ارایه خدمات پس سریع و هیجانی با دیدن اولین پیج و دیدن یک پیشنهاد وسوسه انگیز اقدام به خرید نکنید مگر اینکه خودتان به شناخت کافی از پیج و ارایه خدمات تور و گردشگری رسیده باشید

سرچ گوگل

امروزه شاید برای خیلی موارد اول به سراغ گوگل برویم و کالا یا خدمات مورد نظر خودمان را پیدا کنیم و اقدام به پرداخت آن انجام دهیم. در این مورد هم حتما بررسی سایت ارایه دهنده خدمات تور ارزان و گردشگری را بررسی کنید و بعد اقدام  خرید خدمات را انجام دهید.

شیپور و دیوار

هیچ وقت این دو سایت مهم و هم چنین اپلیکیشن های آن را فراموش نکنید. همیشه تبلیغات خوب و ارزن می توانید در این سایت ها پیدا کنید. پس پیگیر تور ارزان مورد نظرتان در آن باشید. و باز هم توصیه ما این است که قبل از سفارش  صحت خدمات را بررسی کنید.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *