گارانتی هتل

گارانتی هتل پدرام سرعین اردبیل

تا به حال عبارت گارانتی هتل را شنیده اید در این مطلب ما میخواهیم مفهوم گارانتی هتل را برای شما تشریح کنیم همچنین آمادگی هتل پدرام سرعین برای عقد قراردادهای گارانتی هتل با دارات و سازمانها را اعلام میداریم.

یک روز زیبای بهاری را تصور کنید که بعد از اتمام کارهای روزانه به سوی خانه میروید در پی قدمهایی که برمیدارید به دنبال حسی نو میگردید ، حس تازه شدن ، حس سفر ، دیدن افراد و خیابانهای متفاوت تا چند روزی  از روزمرگیهای تکراری دور شوید .

چرا سفر میکنیم

“سفر در تمام دورانها جذابترین بخش زندگی بوده است ،  یا یکی از جذابترین بخشهای آن ،آنچه آنرا جذاب میکند تحولیست که در حالات عادی و ایستای زندگی روزمره به وجود می آورد و تنوع و دگرگونی را معنا میبخشد .

تنوع و دگرگونی زندگی همین ترک امور روزمره و مکانهای همیشگی و دیدن مکانهای تازه و تفرج شهرها و دیدن  آدمهای نو و تماشای ندیده ها و نشناخته هاست . که در دنیای قدیم عمدتا در زیارت حاصل میشد .”

(چند خطی از کتاب چرا سفر میکنیم نوشته سیروس علینژاد )

سرعین اردبیل

سفر به سرعین زیبا ، ریلکس شدن در استخرهای آب گرم سرعین و صبحها صبحانه خوشمزه سرشیرتازه و عسل طبیعی سرعین را نوش جان کردن ، هیجان در پیست اسکی آلوراس ، آفرود با اتومبیلهای هتل پدرام و رساندن دوز  آدرنالین  خونتان به آسمان ،  عصر  هم به سفره خانه عربی  دل انگیز  واقع در پنت هاوس شیشه ای  هتل پدرام  رفته و چشم انداز دلنشین کوههای سبلان را ببینید .

منظره روح نوازی که حس آرامشی ابدی را در ذهن می گستراند ، تلفن را برمیدارید شماره هتل زیبای چهارستاره پدرام سرعین را گرفته و میخواهید اتاقی رزرو نمایید .

سفر در تمام دورانها جذابترین بخش زندگی بوده است ،  یا یکی از جذابترین بخشهای آن ،آنچه آنرا جذاب میکند تحولیست که در حالات عادی و ایستای زندگی روزمره به وجود می آورد و تنوع و دگرگونی را معنا میبخشد .

 گارانتی هتل

گارانتی هتل

هتل پدرام سرعین اردبیل

رزرواسیون هتل به شما اطلاع میدهد که اتاقهای هتل همگی پر شده یا رزرو شده اند اما اتاقهای گارانتی شده در حال حاضر برای شما وجود دارند ، با قیمتها و ظرفیتهایی متفاوت با آنچه تا کنون تجربه کرده اید .

ممکن است برای شما که با این مسائل آشنایی زیادی ندارید کمی گیج کننده به نظر برسد . در این مطلب میخواهیم مفهوم اتاقهای گارانتی شده را بررسی نماییم .گارانتی هتل

شاید شما با خواندن این مطلب  و آشنایی با این مفهوم ، خودتان  شخصی باشید که بخواهید  تعدادی از اتاقهای هتل پدرام را در ایام شلوغی و ایام مسافرت گارانتی نمایید و یا از آژانسهای گارانتی کننده در مواقع ضروری اتاق رزرو نمایید .

در این مطلب میخوانید :

  • قیمت گذاری گارانتی هتل
  • فرصت سرمایه گذاری
  • امکانات هتل پدرام سرعین
  • خدمات رایگان هتل پدرام
  • همکاران و سازمانهای طرف قرارداد هتل پدرام سرعین

 هتل پدرام سرعین اردبیل در بعضی روزهای سال تعداد محدودی از اتاقهای خود را به صورت تکی یا به صورت تور به اشخاص یا آژانسهای گارانتی کننده یا سازمانها برای گارانتی میگذارد . در حقیقت یک نوع پیش خرید برای آن افراد حساب می شود .

اشخاص یا آژانسهای گارانتی کننده هتل طی قراردادی تعدادی از اتاقهای هتل را به مدت زمان معین و در تاریخ مشخصی پیش خرید می کنند و پول آنرا پرداخت مینمایند .

پس از آن قرارداد مسئولیت پر کردن آن اتاقها به عهده شخص خریدار میباشد و دیگر هتل پدرام سرعین مسئولیتی در قبال آنها ندارد.

مشابه این متد برای پرواز و بلیط هواپیما هم وجود دارد .احتمالا اصطلاح بلیط چارتری را شنیده اید ، که این مدل بلیطها قبلا از شرکت هواپیمایی خریداری میشود و در روزهای خاصی ارزانتر یا گرانتر فروخته میشوند .

اصطلاح گارانتی هتل یعنی پیش خرید تعدادی از اتاقهای هتل توسط شخص یا آژانس گارانتی کننده  و فروش آن اتاقها در زمان مشخص توسط آن شخص یا آژانس گارانتی کننده به افراد .

 قیمت گذاری گارانتی هتل

گارانتی اتاقهای هتل نیز مشابه بلیطهای هواپیما  میباشد و قیمت گذاری اتاقها بستگی به آن روزهای سال و موقعیت همان زمان دارد . اگر اتاقهای هتل پر باشند ممکن است شخص گارانتی کننده هتل ، اتاقها را گرانتر از حالت عادی قیمت گذاری نماید .

و اشخاصی که اتاق خالی پیدا نکرده باشند حتما با گارانتی کنندگان به توافق می رسند.

همینطور برعکس آن نیز ممکن است پیش بیاید اگر در آن زمان هتل اتاقهای خالی نیز داشته باشد و در آن زمان مسافر کم باشد ، گارانتی کننده هتل قیمتهای پایین تری نسبت به هتل برای رزرو اتاقها قرار می دهد.

برای اینکه باید فروش خود را به حداکثر برساند و اتاقها را بفروشد . اینجاست که شما اختلاف قیمت با قیمت اصلی و همیشگی هتل پدرام سرعین را ممکن است ببینید.

فرصت سرمایه گذاری با گارانتی هتل

گارانتی هتل پدرام سرعین  فرصتی است برای شما  تا در اینروزهای زیبا که بسیاری از افراد سودای سفر به سرعین را در سر می پرورانند با همکاری هتل پدرام برای خود سرمایه گذاری و سود آوری کنید .

متد گارانتی هتل هم در ایران هم در سراسر دنیا عملی قانونی است و هر روز طرفداران بیشتری پیدا میکند .

آژانسهای گارانتی کننده هتل در بعضی ایام سال در شهرها و کشورهای مختلف به  این امر می پردازند و سود خوبی از این متد عایدشان میشود.

هتل پدرام عقد انواع قرارداد  گارانتی هتل و تورگردانی در سطح استان با تمامی ادارات و ارگانهای کشور ، همچنین شرکتها و سازمانهای دولتی و خصوصی در سطح کشور را پذیرا می باشد .

گارانتی هتل

امکانات هتل پدرام سرعین

در سال 1394 در شهر زیبا و توریستی سرعین در خیابانی با دسترسی عالی هتل پدرام افتتاح گردید ، ما همواره در هتل پدرام سعی کردیم محیطی دل انگیز  و چشم نواز برای مهمانان گرانقدرمان فراهم نمایید.

آرامش مهمانان عزیزمان همیشه اولویت کاراها و تصمیماتمان بوده است . هتل پدرام در خیابان اصلی شهر بنا شده و به همه امکانات تجاری و تفریحی سرعین  دسترسی خوبی از لحاظ ترافیک و زمان دارد .

ساختمان دو جداره و ضد آلودگی صوتی هتل و تراس زیبا و خوش منظره اتاقهای لوکس هتل از نکات برجسته هتل پدرام سرعین میباشد .

سالن کنفرانس ، فروشگاههای هتل ، غرقه های صنایع دستی ، جواهرآلات و غرفه عسل و سوغاتیهای هتل را  برای پر کردن اوقات فراغت مهمانان عزیزمان فراهم نموده ایم .

کافه عربی هتل پدرام سرعین

 از جذابیت سفره خانه عربی هتل واقع در پنت هاوس شیشه ای برای مهمانان هر چه بگوییم کم است ، چشم اندازی بینظیر به تمام شهر زیبای سرعین  و قله مرتفع سبلان را در مقابل خود تجربه خواهید کرد .

رستوران و سالن صرف صبحانه هتل پدرام سرعین

محیطی خاطره انگیز و آرامش بخش را در رستوران 150 نفری هتل پدرام برایتان فراهم کرده ایم .

با انواع غذاهای ایرانی و فرنگی و دسرهای خوشمزه از شما پذیرایی میشود . صبحانه نیز همه روزه از ساعت 8 تا 10 صبح بصورت رایگان سرو می گردد.

مجموعه آبدرمانی اختصاصی هتل پدرام سرعین

این مجموعه با امکانات سونای خشک و جکوزی ، سالن ورزشی ، ماساژور در استخر برای رفاه حال مهمانان عزیزمان تدارک دیده شده است .

خدمات رایگان هتل پدرام

 خدمات کارواش رایگان

  • استفاده از اینترنت پرسرعت وای فای رایگان
  • صبحانه رایگان

همکاران  و سازمانهای طرف قرارداد گارانتی هتل پدرام سرعین

هتل پدرام سرعین از بدو افتتاح تا کنون هر ساله بصورت متوالی با چندین سازمان دولتی نفتی و گازی از جنوب کشور قراردادهای گارانتی و شناور متفاوتی داشته است .

این قراردادها همواره تمدید میشود و همکاری هتل پدرام با ادارات و سازمانهای دولتی و نیمه دولتی از سوابق درخشان کارنامه هتل میباشد.

هتل پدرام عقد انواع قرارداد  گارانتی هتل و تورگردانی در سطح استان با تمامی ادارات و ارگانهای کشور ، همچنین شرکتها و سازمانهای دولتی و خصوصی در سطح کشور را پذیرا می باشد .

پیشنهاد میکنم مطلب در سفر به سرعین چه رستورانی را انتخاب کنیم؟ را نیز مطالعه بفرمایید.

همچنین میتوانید مطلب  را هم نگاهی بیندازید.

 

0 پاسخ

پاسخ دهید

می خواهید به بحث بپیوندید؟
برای مشارکت راحت باشید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *